Як ти?

Коло підтримки — це ефективна методика, що використовується у навчальних закладах для створення атмосфери співпраці, взаєморозуміння та взаємної допомоги серед учнів.  Навчання у школі – це не легко, а особливо коли ти першокласник. Нові правила, оточення, вчителі та навіть маршрут, тому учні 1-Б класу практикують коло підтримки 1-2 рази на тиждень. Діти стають у коло та розповідають, що їх турбувало протягом декількох днів. Інші у свою чергу висловлюють слова підтримки та обіймаються.

Шкільна підтримка є важливим елементом для забезпечення гармонійного розвитку учнів. Коли дитина отримує підтримку з усіх боків — від вчителів, батьків, психологів і однокласників — це сприяє її академічному і особистісному зростанню, а також психологічному спокою.

Класний керівник Гуцуляк Валерія

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.