ЯКЩО ПОЄДНАТИ РІЗНІ НАВЧАЛЬНІ ПРЕДМЕТИ – МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ЗНАЧНО БІЛЬШЕ!

29 вересня Україна відзначає Всесвітній день серця (World Heart Day). Саме тому 27 вересня напередодні Всесвітнього дня серця в Новоселицькому ліцеї №1 відбувся бінарний урок, спрямований на підвищення поінформованості учнів про методи профілактики серцево-судинних захворювань та популяризацію здорового способу життя, який провели Альона БАСАРАБА (вчитель біології) та Росина ОДАЖІУ (вчитель основ здоров’я).

Учні 8-Б класу провели його під девізом «Серце потрібне, щоб жити. Серце потрібне, щоб любити себе. Серце потрібне, щоб любити інших!».

Восьмикласники навчилися вимірювати артеріальний тиск, робити прямий масаж серця, а також розглянули зрізи серцевого м’язу під мікроскопом. Вчительки вели просвітницькі бесіди, під час яких ознайомили учнів з факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань та їх профілактикою.
Урок сприяв розвитку здоров’язберігаючих, комунікативних компетентностей, інтелектуальних здібностей учнів; виховував самостійність, дисциплінованість і відповідальність за кінцевий результат колективної праці.

Такий підхід до навчання допомагає не розділяти предмети, а уявляти їх частинками пазлу, що створюють цілісну картину світу. Матеріал запам’ятовується набагато легше!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.