Наша СИЛА – у нашому ЄДНАННІ!

Сьогодні, 8 жовтня в нашому закладі освіти відбувся  ще один благодійний ярмарок  на підтримку Збройних Сил України.

На благодійному ярмарку продавалися різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби, усе, що принесли наші учні 5-8 класів, все, що подобається нашим дітям. Серед запропонованого асортименту були з любов’ю приготовлені випічка та солодощі: тістечка, кекси, торти, трубочки та інші ласощі. На ярмарку можна було придбати страви української кухні, напої, сувеніри.

Відвідавши ярмарок, кожен отримав незабутні емоції, а головне – підтримав наших захисників.

Дякуємо всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил!

Об’єднуймо зусилля заради Перемоги!

Разом ми – сила!