#Ментальне_здоровя  #Ти_як #ЯкТиБуковина #ПіклуюсьПроМентальнездоровя #ВихованняБуковини2024

Ментальне здоров’я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві. Регулярне піклування про власний стан може наштовхнути на відкриття внутрішнього джерела сили, що допоможе пройти крізь складні часи. Тому дбати про своє ментальне здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне. Ментальне та фізичне здоров’я – нерозривне ціле.  Захід «Коло підтримки» в рамках Всеукраїнської програми «Ти як?» був проведений у 10-А класі. Учні працювали з поняттям «Цінності», обговорювали що для них найцінніше в житті та як навчитись зберігати їх та оберігати най рідніших.  Шкільний психолог Ірина Унгурян показала вправи для покращення настрою та вправи, що сприяють заспокоєнню. Учні усвідомили важливість підтримки, взаєморозуміння та поваги до оточуючих.

Класний керівник                                   Аліна Ковдриш