Книги – морська глибина: Хто в них пірне аж до дна, Той, хоч і труду мав досить, Дивнії перли виносить. І.Франко

Читання книг природним чином збагачує наш словниковий запас, покращує розуміння граматики, правопис. Регулярне занурення у світ книг збагачує наше життя, допомагає краще розуміти себе та інших, а також відкриває нові можливості для розвитку.

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Читаюча шкільна родина – стратегічне завдання бібліотеки» учні 9-А класу з класним керівником Андрицькою Юлією та шкільною бібліотекаркою Луник Валентиною взяли участь у бібліотечному заході на тему «Літературні читання». Діти зібралися за круглим столом, пили запашний чай та читали улюблені поезії українських письменників. Прозвучали твори Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Ліни Костенко, Павла Тичини, Сергія Жадана.

Такі творчі заходи об’єднують людей, розвивають та виховують. Дають емоційне забарвлення нашим сірим будням.

Класний керівник  Андрицька Ю.Р.