#НПВБуковини2024 #Шевченку210

Шевченко -наш сучасник

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек та 210 -річчя від дня народження Т.Г. Шевченка для учнів 10-А класу шкільний бібліотекар Валентина Луник провела цікаву бібліотечну зустріч. Учні усвідомлено обговорили, що Тарас Шевченко, незважаючи на те, що жив у XIX столітті, залишається «сучасником» для багатьох українців завдяки своїм ідеям, творчості та впливу на українську національну свідомість.  Декламували його вірші, у яких  Шевченко виразно говорить про любов до своєї батьківщини, до українського народу, його традицій і культури.

Творчість українського генія, особливо поезія, актуальна й сьогодні, оскільки вона відображає боротьбу за свободу, національну гідність і справедливість — теми, які залишаються важливими в сучасній Україні, особливо під час війни.

Класний керівник                                         Аліна Ковдриш

Шкільний бібліотекар                                   Валентина Луник