#НПВБуковини2024 #Шевченку210

Тарас Шевченко – феномен доби та геній української нації

Зустріч присвячена 210-й річниці від дня народження Тараса Шевченка, який став символом української культури та свободи. Захід відбувся в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, щоб поглибити знання учнів про його життєвий і творчий шлях.

Під час зустрічі учні ознайомилися з основними етапами життя Шевченка та його літературною і художньою спадщиною. Обговорювали ключові твори поета, такі як «Заповіт» і «Кобзар», аналізували актуальність його ідей сьогодні. Прозвучали уривки з віршів у виконанні учнів, а також доповіді про вплив Шевченка на розвиток української культури.

Захід допоміг учням зрозуміти значення творчості Шевченка для національної свідомості. Великий Кобзар залишається актуальним моральним орієнтиром і надихає сучасні покоління в боротьбі за свободу та справедливість.

Класний керівник                              Блейбер С.О.

Шкільний бібліотекар                       Луник В.Д.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.