«Бібліотечна вітрина»

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек до учнів 2-А класу завітала шкільний бібліотекар Луник В. Д., яка розповіла діткам багато цікавого та нового про роботу бібліотеки.

Під час заходу другокласники здійснили віртуальну подорож до бібліотеки, де вони згадали основні правила поведінки у бібліотеці, дізналися про те, як створюють книги та який шлях вони проходять перед тим, як потрапити до бібліотек.

Також учні зіграли в ігри «Назви протилежність», «Вилікуй книги», «Розташуй журнали на полиці». Наприкінці заходу Валентина Дмитрівна провела вікторину, де діти розгадували за ілюстраціями українські народні казки і обговорювали чого може навчити кожна із цих казок.

Класний керівник                                     Крістіна КОЧЕРВЕЙ

Шкільний бібліотекар                            Валентина ЛУНИК

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.