«ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ – ХЛІБ»

Хліб – джерело життя. У ньому краса праці, у ньому – сила духу, що долає труднощі. Нехай уже в дитинстві хліб стане для дитини святинею.
В. Сухомлинський

Хліб один із найпопулярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жоден день нашого життя. Тому не дивно, що у нього є і своє свято – Всесвітній день хліба, що відзначається щорічно 16 жовтня.

Саме цього дня учні 6-Б класу Новоселицького ліцею №1 разом із класним керівником провели виховну справу «ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ – ХЛІБ». На заході говорили про цінність і походження хліба, його значення для людини, відгадували загадки, розгадували кросворди, дізналися цікаві факти про хліб, народні прикмети, добирали закінчення до прислів’їв, розмальовували хлібні смаколики. На завершення виховної справи шестикласники смакували налисниками.

Після заходу в дітей залишилось розуміння того, що потрібно любити і берегти хліб та шанувати працю хліборобів.

Класний керівник 6-Б класу                 Оксана ПЕТРОВА

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.