«Чисті руки – запорука здоров’я»

Щорічно 15 жовтня відзначається Всесвітній день чистих рук. До гігієни рук відноситься  –  миття їх водою з милом, гігієнічна чи хірургічна обробка. Дотримання гігієни рук – найдієвіший метод профілактики хвороб.

Саме такою була тематика проведення виховної справи з учнями 5- А класу. Метою заходу було ознайомлення здобувачів освіти із правилами миття рук, коли і навіщо потрібно їх мити та як обробити руки шкірним антисептиком, коли під рукою немає мила й води.

Ми з учнями не лише збагатили знання щодо гігієни рук, але й показали різноманітні застосування сучасних антисептичних засобів для рук. Школярі із задоволенням обробили свої руки шкірним антисептиком, щоб позбавитися від усіх видів мікробів та забезпечити їх чистоту.

Завдяки таким заходам діти отримують практичні навички, розширюють свій кругозір та глибше розуміють правила санітарії та гігієни.

Класний керівник 5- А класу – Сніжана ОБЕРШТ

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.