Серед найстрашніших порушень прав людини в сучасному світі  є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». Боротьба з торгівлею людьми визначена одним із пріоритетних напрямів діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини.

Щоб привернути увагу до даної проблеми, розповісти про ризики,  на які наражаються люди, у 7-А класі Новоселицького ліцею №1 була проведена інформаційно-пізнавальна година,  яка мала на меті  інформування учнів про проблему торгівлі людьми, її форми в сучасному світі, а також  вироблення навичок безпечної поведінки в ситуаціях, які потенційно можуть призвести до потрапляння в рабство. Учні  мали можливість з’ясувати причини, які сприяють потраплянню людей до рук торговців.

Сподіваємось, що проведення профілактичних заходів та достатня поінформованість  суспільства сприятиме  подоланню цього ганебного явища.

Наталія Підлісна, класний керівник 7-А класу

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.