Цукерковий квест

До Всесвітнього Дня цукерок у 4-А класі було організовано безліч цікавих заходів. Цукерковий квест, де учасники шукали заховані цукерки, виконуючи завдання та відповідаючи на загадки. Дітки обмінялися цукерками, адже кожен учасник приносив свої улюблені цукерки для обміну. Це було чудовою можливістю спробувати щось нове та поділитися улюбленими ласощами. Цікавим видався майстер-клас з виготовлення цукерок у техніці вітраж. Дітки змогли створити свої солодощі, вибираючи різні начинки, глазурі та прикраси. Насамкінець, всі бажаючі змогли зробити креативні фотографії  на фоні яскравої фотозони з макетами цукерок і декоративними елементами. Кожен з цих заходів зробив День цукерок веселим, смачним та незабутнім!

Класний керівник:  Ельвіра Куті

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.