Сяйво Великодньої писанки

Одним з головних свят, які люблять величати українці, є Великдень – світле і добре свято, яке несе віру, надію та любов.

Не можна собі уявити Великодніх свят без барвистих, різнокольорових писанок, крашанок. У жодного народу немає таких прекрасних і різноманітних писанок, як в українців! Бо малювали їх люди, що мали чисту душу, добрі наміри, ті, які ні на кого не тримали зла. Писанка – душа народу, яка розцвітає щоразу навесні на Великдень.

Тож, напередодні Пасхи, на виховній справі «Сяйво Великодньої писанки» учні 2-А класу отримали цікаву інформацію про  давні традиції писанкарства,  ознайомились з  історією виникнення писанки,  символікою знаків на писанках та кольорів крашанок. Діти взяли участь у майстер – класі з розпису Великоднього пряника, де, захоплені цікавою роботою, створювали свої унікальні шедеври. Також, оформили виставку малюнків  «Розмалюю писанку, розмалюю…».

Класний керівник:   Галина Горбатюк