Тиждень безпеки дорожнього руху

Життя людини  – безцінний дар. Берегти його треба завжди. Одне із правил – дотримання безпеки дорожнього руху. В Новоселицькому ліцеї №1 проходить тиждень безпеки дорожнього руху.  З учнями 4-А класу була проведена бесіда  «Твій друг – безпечний рух». Діти переглянули презентацію, розглянули різні дорожні знаки, види перехрестяь,  доріг, малювали малюнки. Грали в ігри  «Світлофор»,   «Я-пішохід”.  Із задоволенням перевтілювались в учасників дорожнього руху  (пішоходів, пасажирів), де відпрацьовували правильну поведінку під час різних ситуацій. Щодня проводимо   «п’ятихвилинки»  на останньому уроці. Попереджаємо дітей, щоб були обережними на дорозі. З батьками завжди на батьківських  зборах обговорюємо правила ТБ з  дорожнього  руху .У нагоді стала   «Пам’ятка пішохода» для дітей та батьків.  Учні зрозуміли, що потрібно дотримуватись правил дорожнього руху, бути обережними та уважними на дорозі.

Класний  керівник Світлана Волканеско.