Життя – це найдорожчий скарб і щоб його зберегти потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

Кожна дитина почуває себе в безпеці  тоді, коли знає, як правильно діяти у екстремальній ситуації. Саме тому, в 6-Б класі була проведена виховна справа «Безпека дорожнього руху – це життя!», метою якої є профілактика дорожньо-транспортного травматизму та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Учні поповнили  знання про правила дорожнього руху, долучились до випуску шкільної газети «Я за безпечний рух».

Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

Класний керівник                         Валентина Гушила