Етикет спілкування

На початку ІІ навчального семестру учні 3-Б класу Новоселицької гімназії в рамках загальношкільного проекту «Крок до зірок»   працювати над  реалізацією власного класного проекту «Етикет спілкування».

Чимало причин, які викликали підвищений інтерес до проблем етикету спілкування, породило ХХ століття  .  Масові  переміщення людей, розвиток широких економічних, політичних, соціокультурних відносин між країнами та народами, що супроводжуються зростом національної самосвідомості, — все це різко підвищило вимоги до культури людських взаємовідносин. Інтерес до питань етикету спілкування, що зростає останнім часом, великою мірою пояснюється й новим осмисленням самого поняття спілкування як найважливішого фактора існування людини та суспільства. Ось і тому метою проекту було сформувати основи соціальної поведінки, етичних і моральних принципів та виховувати культуру поведінки спілкування в учнів між собою та у розмові з іншими.

Детальніше “Етикет спілкування”