“Олімпійський тиждень”

Олімпійський тиждень проходив з 09 по 13 вересня 2019 року. Такі заходи мають велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя.

Зокрема у Новоселицькій гімназії учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів.

Учні 5-11 класів змагалися на звання найкращої команди піонерболістів. Серед учнів початкової ланки проводився турнір з “Бейблейду”. Серед гімназистів був проведений турнір по складанню кубика Рубика. Дівчата 3-6 класів організували та провели веселу музичну руханку.

«Веселі старти» проводилися під гаслом: “Ми команда”. Змагалися команди на швидкість, спритність, силу, кмітливість та винахідливість.

Тиждень пройшов у школі весело, цікаво, ефектно та корисно.