«Раз добром нагріте серце  вік не прохолоне» Т.Г. Шевченко

За традицією у кінці листопада у Новоселицькій гімназії проходив тиждень Доброти. Учні та вчителі переконані, що кожна людина має бути доброю, чесною, справедливою. «Добро починається з тебе», ‒ саме таке гасло звучало цьогоріч у нашій школі під час проведення тижня.

Тиждень розпочався з акції «Візьми з собою частинку гарного настрою», мета якої подарувати гарний настрій та посіяти добро в душах людей, які завітали в цей день до нашої школи.

Під час тижня були проведені наступні заходи:

• Виховні справи «Доброта у серці кожного», «Твори добро, бо ти – Людина» (1-4 класи);
  • Виховні справи «Добро починається з тебе», «Доброта – це частина нас» (5-6 класи);
  • Аукціон доброти (5-А клас);
  • Виховні справи «Людина починається з добра», «Милосердя й доброта – людства два крила» (7-8 класи);
  • Виховні справи «Наші права – шлях до добра», «Доброта врятує світ».
  • Благодійний марафон «Дарунки Миколая» – зібрання коштів для онкохворих дітей Буковини;
  • Загони волонтерів відвідали ветеранів праці.

Цими заходами ми хотіли показати, що кожна людина повинна поспішати робити добро. Не треба бути байдужими до чужого горя! Завжди надавати допомогу нужденному, бути уважними до проблем тих, хто поруч з нами!

Тож давайте робити добро і словом, і ділом постійно. Цим ми зігріємо людські душі, серця, і вони від цього стануть щасливішими.

ЦВР