Час подарунків та веселощів

Новорічно-різдвяні свята – час, коли в дива вірять і діти, і дорослі. Ми радіємо, отримуємо подарунки, тішимося ними… Ця пора сповнена неймовірними емоціями, чудовим настроєм та приємними клопотами. Саме такою вона є і для наших гімназистів. Так, 20 грудня на традиційну шкільну лінійку завітав Яворський Богдан, колишній випускник нашого закладу, депутат Новоселицької міської ради. Гість привітав усіх зі святами, побажав усього найкращого, а зокрема  найголовнішого – міцного здоров’я, та подарував школярам символічну річ – спортивний канат для занять на уроках фізкультури, наголосивши на необхідності формування сильної, міцної та загартованої нації. Учні та педагогічний колектив щиро вдячні за дарунок.