Навчально-тренувальні заняття з пожежної безпеки

20 грудня в Новоселицькій гімназії було проведено навчально-тренувальні заняття з пожежної безпеки.

Мета тренування:

• вдосконалити порядок і спосіб оповіщення учасників освітнього процесу на випадок виникнення пожежі;
  • вдосконалити навички педагогічного колективу на випадок виникнення пожежі;
  • відпрацювати план евакуації та послідовність дій учасниками освітнього процесу з приміщень на випадок виникнення пожежі;
  • перевірити реальність реагування на пожежу, як надзвичайну ситуацію тощо.

За сигналом «Увага всім!» відбулася організована евакуація учасників освітнього процесу з приміщення гімназії за схемами евакуації. Ніхто з учителів та учнів завчасно не був попереджений про проведення навчань. Під час евакуації велика увага приділялась правилам евакуації. Діти покидали школу без паніки, організовано. Всі шляхи евакуації були вільними та відкритими, тому евакуація відбувалася через найближчі виходи.

Учні, вчителі та робітники гімназії евакуювались за 5 хвилин, початкова школа – за 4 хвилини.