І НеКонфереція педагогічних працівників стартувала.

Педагогічна зимова НеКонференція – одна з інноваційних форм підвищення навчально-методичного рівня педагогів, що була проведена в Новоселицькій громаді. Для вдосконалення знань і збагачення досвіду освітянам на допомогу покликана прийти якраз не педконференція, а майстер-класи, неформальне спілкування, невимушений обмін набутим. Вчителі навчальних закладів Новоселицької і Мамалигівської об’єднаних громад, доки учні на канікулах, вдосконалювали свої знання. Майстер-класи для них проводили провідні вчителі гімназії, ліцею і шкіл  двох громад. В рамках І НеКонференції розгорнулись справжні екологічні баталії під час майстер-класу “Від колективу до команди. Конференція партнерів з теми: “Екологічні проблеми смиттєзвалищ міста”, який провели для вчителів біології та екології педагоги Новоселицької гімназії: Яна Дисар, вчитель біології, заступник директора з науково – методичної роботи та Альона Басараба, вчитель біології, заступник директора з виховної роботи; відбувся обмін досвідом вчителів математики – свої напрацювання презентували вчителі Новоселицької гімназії Сніжана Козак та Галина Брітова. Алтухова Ірина, вчитель початкових класів Новоселицької гімназії, провела майстер-клас з теми: “Використання LEGO на уроках в початковій школі».
Унгурян Ірина, вчитель початкових класів Новоселицької гімназії, поділилася досвідом роботи з теми: «Використання технології «Daily 3» на уроках математики», зокрема презентувала ворк-шоп «Математичне лото». Детальніше “І НеКонфереція педагогічних працівників стартувала.”