“Навчати не для школи, навчати для життя”

Сьогодні, 5 липня 2022 року в рамках проведення методично-психологічного марафону для педагогічних працівників Новоселицького ліцею №1 ,  відповідно плану,  проведено   ознайомлення педагогічного колективу щодо створення   календарно-тематичного планування (КТП) для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами (ООП) за умов інклюзивного навчання. З презентацією виступила заступник директора з НВР, керівник Команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП  Пивнюк Галина Василівна. Правильно, конкретно, послідовно складене КТП полегшує роботу і вчителю, і асистенту, і самому учневі. Соціальний педагог Крістіна Кочервей провела лекторій на тему: “Теоретико-методологічні засади процесу соціалізації школярів в сучасному освітньому просторі”.