Вітаємо переможців!!!
Адміністрація Новоселицької гімназії вітає переможців новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

На обласний етап Всеукраїнської щорічної традиційної виставки було представлено понад 500 робіт учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти усіх районів Чернівецької області.
Найзмістовнішими визнані експозиції: м. Чернівці, Сторожинецького, Сокирянського, Глибоцького, Путильського, Вижницького і звісно ж нашого мальовничого Новоселицького району. За підсумками та оцінкою журі нагороди отримали учні Новоселицької гімназії:

Дипломом Абсолютного переможця – Стінковий Євген, учень 3-А класу;
Дипломом І ступеня – Янкова Олександра, Дячук Юлія, учениці 2-А класу; Процюк Олександра, учениця 8-Б класу; Асеній Даніела, учениця 7-А класу; Федоряк Галина, учениця 11 класу.
Дипломом ІІ ступеня – Кануннікова Олександра, учениця 9-А класу; Гуцуляк Марія, учениця 7-А класу; Кірка Ігор, учень 3-А класу; Беженар Галина, учениця 11 класу; Янкова Олександра, учениця 2-А класу; Дисар Дарія, учениця 9-Б класу; Ткачук Микола, учень 5-А класу.
Хочеться закінчити висловом: – «Програми в усіх школах одні й ті ж, підручники однакові, але школи різні, тому що різні вчителі. Школа — це передусім учитель. – В.О. Сухомлинський
У творчих вчителів творчі діти!!!