Вітаємо переможця!!!

Відповідно до Плану Всеукраїнських та міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю проводилась Всеукраїнська трудова акція – конкурс школярів «Плекаємо сад», основним завданням якої є сприяння розвитку дослідницької і експериментальної роботи, здобуття практичних знань, умінь та навичок в галузі садівництва. На III етап конкурсу було представлено 81 роботу з 19 областей України. Чернівецьку область представляли юні науковці Сокирянського та Новоселицького районів. На підставі протоколу № 13 засідання журі від 17 грудня 2018 року, за змістовні досягнення у навчально-дослідницькій роботі та практичній діяльності в галузі садівництва і участь у Всеукраїнській акції «Плекаємо сад» Дисар Дарія, учениця 9-Б класу Новоселицької гімназіі здобула ІІІ призове місце. Адміністрація гімназії вітає свою ученицю, члена наукового товариства «Інтеграл» (керівник Я.В. Дисар) із перемогою на Всеукраїнському рівні та бажає подальших успіхів на шляху до нових дослідницьких відкриттів.