«Від хати до хати іде Миколай»

Під такою назвою пройшов виховний захід, який підготували учні 5-В класу для першокласників 1-Б класу у шкільній бібліотеці Новоселицької гімназії. Діти дізналися про традиції святкування цього християнського свята. Про  звичай, що в ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай у супроводі ангелів ходить від хати до хати і дарує дітям подарунки: цукерки, шоколад, яблука, а також одяг, взуття, книжки, маленьким — іграшки. Ну, звісно, згадали про повір’я, що Святий Миколай ніколи не забував чемних та працьовитих дітей, адже для всіх був взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти й милосердя.

Наприкінці заходу учні отримали від Святого Миколая свої такі довгоочікувані подарунки. Дякуємо п’ятикласникам та Луник Валентині Дмитрівні за гарне свято та чудовий настрій! Усім діткам в день Святого Миколая бажаємо справжнього казкового дива. Вірте в чудеса і вони неодмінно здійсняться.

Класний  керівник 1-Б класу: Сірякова О.В.