Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів традиційний щорічний Всеукраїнський новорічно-різдвяний конкурс «Новорічна композиція».

Конкурс проводиться з метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнівської молоді та залучення до громадського руху за збереження від порубок дерев хвойних порід.

Участь у конкурсі брали й учні Новоселицької гімназії – Сніцарь Крістіна, учениця 8-А класу (керівник Петрова О.Б.) та Горенко Кароліна, учениця 9-Б класу (керівник Дисар Я.В.), які за підсумками та оцінкою журі нагороджені грамотами за ІІ місця в номінаціях «Новорічний букет», «Новорічна композиція».

Бажаємо срібним призерам творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, ще більших злетів.

ЦВР