Етапи виготовлення маски

Увесь світ зараз переживає не найлегші часи. З метою подолання поширення недуги, ми з ученицею 6-А класу Куті К. власноруч розробили модель захисних масок за власним дизайном. Саме так прагнули створити маску для вікової категорії учнів 5-7 класів. Це послугувало основою для  пошиття масок, в яких кожна дитина буде почуватися комфортно і захищено, оскільки розмір стандартних медичних масок розрахований на дорослого. Подана модель є нескладною для створення власноруч, а, отже, кожен учень зможе себе захистити, виготовивши аналогічну маску вдома.

Дорогі діти! При виготовленні маски, пам’ятайте правила техніки безпеки при роботі з ножицями і голками. Здоров’я вам і вашим рідним.

Етапи виготовлення маски:

1. Накреслити прямокутник розміром 11х18 см.
  2. Скласти марлю в 6-8 шарів, припрасувати.
  3. Вирізати, по краю закріпити швом «уперед голку», скласти голками складочки.
  4. Білими нитками закріпити еластичні стрічки і зшити складки.
  5. Петельним швом обробити по периметру.
  6. Приметувальні шви витягнути.                                                                                                                                                                      Гушила В.О.