«Граючись, підвищуємо мотивацію до навчання»

Відповідно до УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №31/2020 “Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні”, який спрямований на покращення якості знань учнів з математики, популяризацію та активізацію вивчення математики в закладах загальної середньої освіти, в Новоселицький гімназії була створена динамічна група вчителів математики, яка працює за напрямком “Підвищення математичної грамотності “. З вересня 2020 року вже стартували тематичні заходи, відповідно плану роботи було проведено: у  3-х  класах гру “Математична вежа“, в ході якої діти, використовуючи цифри на цеглинках, складали кругові приклади і одночасно будували математичну вежу із цеглинок-відповідей.  Вигравали ті, хто збудували вищу вежу. А у 2-х класах пройшов конкурс малюнків “Живі цифри “. Проведення таких заходів вмотивовують учнів до кращого вивчення складної, але доволі цікавої математичної науки.

Керівник динамічної групи Л.П.Лютик