«Права людини понад усе»

Хочеш Людиною справжньою стати,

Наші закони навчись поважати.

Навчись їх виконувать завжди і всюди,

Тоді і тебе поважатимуть люди!

Працюючи над проектом «Права людини понад усе» в рамках загальношкільного проекту «Крок до зірок» з 07.12 по 11.12 у нашій гімназії  відбувся тиждень правового виховання.

Основними завданнями було: підвищити інтерес учнів до правознавства; розширити й поглибити знання щодо прав та обов’язків учнів; створити сприятливі умови для виявлення знань та вмінь учнів у нестандартних ситуаціях.

Протягом цього тижня для учнів було проведено ряд заходів:

• оголошення плану проведення заходів;
  • перегляд відео «Історичний розвиток прав дитини та їх особливості» – 5-11 класи;
  • зустріч з шкільним психологом: «Підлітки мають знати свої права» – 9-ті класи;
  • перегляд відеороликів:
  • «Права дитини в казках» – 1-4 класи;
  • «10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини» – 5-11 класи;
  • зустріч з провідним інспектором Новоселицького районного сектору філії – ДУ «Центр пробації» у Чернівецькій області Іваном Георгійовичем Лупу: «Міжнародний день боротьби з корупцією» – 9-ті класи;
  • конкурс відеороликів «Конвенція про права людини» – 9-11 класи;
  • підбиття підсумків.

Впродовж тижня учні активно приймали участь у всіх запланованих заходах.

І пам’ятайте «Немає прав без обов’язків, немає обов’язків без прав».

Прес-центр учнів 9-А класу