Чи можна прожити без професії?

Обираючи професію, треба пам’ятати, що здійснити відповідальний крок вибору треба свідомо, враховуючи свої нахили та здібності, особисті та громадські інтереси.

Тому 16 та 17  грудня  для учнів  3-В класу  у шкільній бібліотеці було проведено виховний захід «Калейдоскоп  професій». Ця зустріч актуальна, тому що праця завжди була, є і буде основою життя. І від того, як людина працюватиме, буде залежати майбутнє не тільки сім’ї, а й держави.

І щоб вибрати те хороше діло, професію до душі, діти повинні змалечку знайомитись з  видами професій, знати  про важливість  праці кожної людини, усвідомлювати  взаємозв’язок фахівців різних професій. Метою заходу було поглибити уявлення учнів про різноманітність професій, розвивати допитливість, творчу фантазію, винахідливість; виховувати повагу до людей праці, працелюбність.

Учні презентували  однокласникам розповіді  «Професії моїх батьків».

Хто б хотів обрати професію своїх батьків? Чому? Що для цього потрібно?
Наша задача, як педагогів, допомогти  дітям  зробити цей крок правильно.
Виховувати любов до праці, розвивати у дітей розумові та творчі здібності, уміння, навички з метою орієнтації їх на свідомий вибір майбутньої професії.

Класний керівник                                      Алтухова І.І.

Шкільний бібліотекар                                 Лунік В.Д.