Віртуальна екскурсія у світ професій

Освіта завжди орієнтується на майбутнє, адже вчорашні дошкільнята — це сьогоднішні школярі й завтрашні фахівці. Якими спеціалістами вони стануть, залежить від того, які знання та вміння вони отримають сьогодні, чого прагнутимуть, що вважатимуть головним, а що — другорядним, на кого захочуть бути схожими, яка професія їм сподобається.

Для того щоб діти могли свідомо вибирати сферу майбутньої діяльності, вони мають знати якомога більше про різні професії: науковців, службовців, робітничі, інженерні, мистецькі, професії, представники яких стежать за порядком, захищають людей, допомагають їм бути здоровими, вчасно виконувати всі справи тощо.

Тому 16 грудня для учнів 2-А класу у шкільній бібліотеці було проведено віртуальну екскурсію у світ професій. Під час якої учні ознайомилися із різними видами професій, дізналися про важливість для суспільства праці кожного, про взаємозв’язок фахівців різних професій, а також учні поділилися з однокласниками ким і де працюють їх батьки.
У світі існує величезна кількість професій. Деяким людям іноді дуже важко зробити якийсь певний вибір, і вони губляться в цьому розмаїтті. Тому наша задача, як педагогів, допомогти  нашим учням зробити цей крок правильно.

Класний керівник                                              Саука К.В.
Шкільний бібліотекар                                      Лунік В.Д.