#ЧОРНОБІЛЬ35

«Чорнобиль. Точка часу»

Є чорне золото, є чорний хліб.
Є чорний лебідь і лебідка чорна.
Та найчорнішим серед них усіх
Є все-таки Чорнобиль.

26 квітня 1986 рік. Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і створив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу.

З метою поглиблення знань учнів про аварію на Чорнобильській АЕС, виховання любові до рідної землі, 21.04.21 в 9-А класі була проведена виховна справа «Чорнобиль. Точка часу».

Під час виховної справи вчитель фізики Петров Олег Миколайович нагадав дев’ятикласникам про переваги і недоліки мирного атома. Учні пригадали вивчений матеріал з будови та принципу роботи ядерного реактора. Були продемонстровані відеофрагменти, які дали змогу учням зануритися в буденне життя та відчути настрій жителів Прип’яті до аварії та після. Основний акцент виховної справи був поставлений на людину та її вчинки. Мова йшла про людські помилки та героїчні вчинки. Про недоліки в проектуванні та наслідки цього для усього світу, який на завжди змінив своє відношення до ядерної енергетики.

О.Б.Петрова, класний керівник 9-А класу