Книга – це віконце, яке відкриває перед людиною життя, весь світ.
30 вересня в Україні відзначають День бібліотек. Традиційне значення слова бібліотека – колекція книг або приміщення, де зберігають книги.
Учні 2 – А класу Новоселицької гімназії є частими гостями у шкільній бібліотеці. Сьогодні теж завітали на свято. Провели годину спілкування «Книга – надійний друг і порадник». Діти ділилися враженнями від прочитаних улюблених книг та героїв, на яких хочуть бути схожими.

Відгадували уривки з казок, розглядали кросворди, розказували вірші, прислів’я та приказки про книги. Вчителька, Світлана Іванівна, продекламувала свої вірші. Учні подарували старі книги для музею. Малювали малюнки «Моя улюблена книга». У кожного своя думка, хтось любить підручник з математики, хтось казки, хтось енциклопедії. Другокласники впевнені в тому, що книга вчить, як на світі жить.
Хочемо привітати з професійним святом і висловити слова подяки нашому бібліотекарю – Валентині Дмитрівній, яка з радістю приймає, завжди порадить та чекає нас у своєму затишному храмі – бібліотеці.
Класний керівник 2 – А класу: Волканеско С.І.
Шкільний бібліотекар: Лунік В.Д.