«Бібліотека – світ нових можливостей».

У Новоселицькій гімназії пройшов день відкритих дверей «Бібліотека – світ нових можливостей». В цей день бібліотеку відвідали учні перших класів, для яких було підготовлено інформаційну годину «Знання у книгах – книги у бібліотеці» та оформлено куточок «Книга – твій найкращий друг».

Там була проведена екскурсія «Подорож до країни книги» під час якої учнів було познайомлено з бібліотекою, з правилами користування бібліотекою. Також відбулося посвята першокласників у читачі. Діти із задоволенням розглядали нові книги. Учні дійшли згоди, що книга завжди буде займати чинне місце у житті кожної людини. Бібліотекар Луник В. Д. провела презентацію книжкової виставки «Дім без книги – день без сонця» та було проведено хвилину цікавих повідомлень «Дещо з історії книги та бібліотеки».
Класний керівник: Куті Е.І