«Безпека життєдіяльності – шлях до безпечного дитинства»

Основна мета проведення «Тижня знань основ з безпеки життєдіяльності» – допомогти сформувати у здобувачів освіти свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.

З 18 по 22 жовтня у Новоселицькій гімназії було проведено Тиждень  з основ знань безпеки життєдіяльності. Відповідно до тематики Тижня було проведено заходи:

• Виховні справи «Абетка безпеки» (1-4 класи);
  • Бесіди «Безпека там, де ти живеш. Небезпечні місця для розваг» (1-4 класи);
  • Вікторина «Це повинен знати кожен» (1-4 класи);
  • Виховні бесіди «Як уникнути інфікування коронавірусу» (5-7 класи);
  • Бесіди «Профілактика інфекційних захворювань» (5-7 класи);
  • Годину спілкування «Крок у безодню» (8-9класи);
  • Дискусія «Здоровий спосіб життя очима дітей» (8-9класи);
  • Виховний захід «Ми за здоровий спосіб життя» (8-9класи);
  • Відеолекторій на тему «Основні правила поведінки при виявлені маловідомих предметів» (10-11 класи).

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.