Краєзнавчий променад «Буковина – край, де варто жити!»

Буковина – це мальовничий край з цікавою архітектурою та талановитими людьми.

У рамках Всеукраїнського місячника бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» з учнями 2-Б класу у шкільній бібліотеці було проведено краєзнавчий променад «Буковина – край, де варто жити!» Другокласники дізналися, що назва «Буковина» походить від букових лісів, які покривають значну частину території, розглянули герб та прапор нашого краю. Також учні уявно мандрували Буковиною. Спочатку школярі завітали у м. Чернівці  та відвідали Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича,  Центральну площу та ратушу, будинок-корабель, вул. О. Кобилянської, Театральну площу та ін.  Також школярі ознайомилися з казковою красою гірських та лісових пейзажів, найбільшими річками краю.  Шкільний бібліотекар Валентина Дмитрівна ознайомила учнів з виставкою книг «Поетичні голоси мого краю». Діти познайомились з творчістю В. Васкана, В. Івасюка, Г. Боти.  На згадку про подорож другокласники створили колаж «Буковина – край, де варто жити!». На завершення заходу учні поділилися своїми мріями про те, який куточок буковинського краю вони б хотіли відвідати.

Даців І.О.