Тиждень естетичного виховання в Новоселицькій гімназії

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості (В.О. Сухомлинський)
У рамках загальношкільного проєкту «Крок до зірок» з 08 по 12 листопада 2021 року в Новоселицькій гімназії дистанційно проведено Тиждень естетичного виховання, метою якого було формування здатності сприймати та перетворювати дійсність за законами краси в усіх сферах діяльності людини.
Класні керівники провели тематичні виховні справи: «Що таке мистецтво?», «Негативна музика», «Наш край у мистецтві», «Культура і мистецтво». Гімназисти переглянули різноманітні відео, як-от: «Історія Дня писемності та мови» (учні 9-11 класів), «Народна іграшка-забавка» (учні 1-4 класів), «Рідний край надихає» (учні 5-6 класів).

Учні 7-8 класів узяли участь у Конкурсі пейзажних фотографій. Так, створено фотовиставку «Мальовнича наша Україна».
Ці заходи дали змогу учням формувати естетичні смаки та почуття, уміння розрізняти прекрасне та потворне в мистецтві й у житті, забезпечили умови для практичної творчої діяльності дітей.
Житарюк У.В., Блейбер С.О., Ковдриш А.М., класні керівники 7-их класів