Літературна кав’ярня «Стежками Буковинської поезії»

Поезія – це завжди неповторність,

                                                         якийсь безсмертний дотик до душі  

                                                                                                       Ліна Костенко

Поезія – один з найгеніальніших винаходів людства.

У чарівні осінні дні, а саме 10.11.2021 учні 6-Б класу пройшлися стежками віртуальної «Літературної кав’ярні під назвою «Стежками Буковинської поезії». Метою даного заходу було формування естетичних та літературних смаків шестикласників.

Провідником у чарівний ліс поезії була Валентина Дмитрівна, шкільний бібліотекар, яка ознайомила дітей з творчістю Буковинських письменників, зокрема В. Васканом, учнем нашої школи, якому нещодавно виповнилось 80 років; творчістю В. Івасюком, Г. Ботою. Мандруючи доріжками поетичної творчості письменників, діти згадали вірші, які написала наша випускниця Дячук Ірина, яка нажаль не встигла надрукувати свою збірку. Згадали  про зустріч з Діаною Бідяк авторкою збірки поезії «Вдихай і видихай».

Учні декламували вірші Буковинських поетів, а саме Купрін-Дубінський Данило «Буковина мій рідний край», Постолатій Андрій «Буковина» та ін. Маємо надію, що зможемо очно провести таку зустріч у шкільній бібліотеці, де продовжимо знайомитись з творчістю інших молодих письменників та поетів.

Щиро сподіваюся на те, що для учнів «Літературна кав’ярня» стала джерелом натхнення, поштовхом до творчої роботи, пошуку цікавинок у літературному світі.

Лунік В.Д -шкільний бібліотекар

та класний керівник 6-Б класу – Одажіу Р.Г.