Акція «Синя стрічка – проти насильства»

У сучасному світі поряд із добром та радістю, на жаль, залишається місце й для жорстокості та насильства. Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей стосовно інших… Змінити наш світ і зробити його добрим за один день не вдасться нікому, але можна принаймні зменшити кількість зла…

З метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнів 25 листопада відбулася загальношкільна акція «Синя стрічка – проти насильства», ініційована семикласниками. Відомо, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством. Учні 7-их класів на перервах проводили інформаційні хвилинки, розповідали про форми й прояви насильства, способи уникнення конфліктних ситуацій та дарували стрічки.

Проведені заходи змусили учнів замислитися над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості та насильства, змінити світ на краще.

Класні керівники 7-их класів