“Наступність в роботі початкової та середньої школи”

П՚ятий клас чекає нас. Перше знайомство учнів 4-А класу з навчальним процесом у середній школі відбулося на уроці інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Цікаво й незвично пройшов урок узагальнення з теми «Погода. Природні зони», на якому учні мали можливість удосконалити й поглибити свої знання про теплові пояси та природні зони Землі, переконалися про необхідність та важливість професії метеорологів.
Вчитель географії Сергій Анатолійович Власов провів з дітьми віртуальну подорож природними зонами України, де діти побачили тваринний і рослинний світ кожної з них та, із задоволенням, пограли в онлайн – гру «Де мешкає тварина?» .
Також, учням цікаво було побачити прилади, за допомогою яких можна визначити вологість і температуру повітря, атмосферний тиск. Адже, вони зовсім відрізняються від власноруч зроблених макетів: флюгелів, барометрів та опадомірів, якими діти облаштували міні «гідрометеостанцію» на підвіконні класу. Четвертокласники щиро подякували за урок.
Галина Горбатюк, класовод 4-А класу