«Закон не для страху, а для допомоги»

Першого грудня в рамках акції «16 днів проти насилля» у 9-А класі, відбулась виховна справа на тему: «Закон не для страху, а для допомоги». На виховну справу було запрошено, начальника сектору превенції, відділення поліції №6, капітана Єфтемія Володимира Борисовича. Метою було сформувати в учнів життєву компетентність, обізнаність у сфері правознавства, виховувати повагу до людей, особисту гідність, правову і національну свідомість. . Володимир Борисович ознайомив учнів із державним законодавством, із дисциплінарними, адміністративними та кримінальними порушеннями; навів поширені приклади правопорушень серед молоді з метою їх попередження серед учнів.

Учні зрозуміли як оцінювати бачення своєї поведінки, також усвідомили, що закон побудований для того, щоб допомогти людині усвідомити свої неправильні дії та направити її на вірну стежку, але не знання закону – не звільняє людину від відповідальності.

Класний керівник Чулей С.В.