Ми за життя без насилля!

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Новоселицькому ліцеї №1 проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства».

Класними керівниками 5-6 класів проводилися просвітницько-інформаційні заходи: виховні справи «Ми проти насилля»; бесіди «Мій світ без насилля», оформлення стіннівок  «Стоп насильство».

Проведені заходи, спонукали до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей)  з інвалідністю, хворих на ВІЛ.

ЗДВР      А. Басараба