Пам’ятаємо: вони захистили нас

Чорних дат у людства є немало,
Кожна з них – це міна під прогрес.
Найстрашніше, що усіх спіткало,
Вибух на Чорнобильській АЕС.

Велике лихо спіткало нашу землю. Чорнобильська аварія стала уроком, за який заплачено дорогою ціною. Саме про це йшлося під час виховної справи в 7-А класі 14 грудня – у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Учениця Штефлюк Маргарита підготувала інформацію «Чорнобиль у цифрах», з якою ознайомила семикласників. Також група учнів продемонструвала та прокоментувала чорно-білі світлини про Чорнобиль.

Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму. Тож не треба повторювати помилок, бережімо навколишнє середовище. Нашій планеті вистачить одного Чорнобиля. Настав час усій громадськості бити на сполох, рятувати своє майбутнє, майбутнє нації.

Штефлюк Маргарита, учениця 7-А класу