«Ми обираємо безпечні канікули!»

Виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації – одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.

Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, є потребою у проведенні в школі заходів. Одним з таких профілактичних заходів є «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».

У Новоселицькому ліцеї №1 тиждень знань безпеки життєдіяльності був проведений з 20 по 24 грудня 2021року. У його рамках пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.

Зокрема, було проведено:

• Виховна справа «Безпечні зимові канікули»;
  • Виховна справа «Безпечне довкілля»;
  • Виховна справа «Правила безпеки під час відпочинку взимку»;
  • Бесіда «Сам вдома»;
  • Міні лекторій «Переохолодження організму»;
  • Інформаційна вітрина «Дотримання протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням COVID-19»;
  • Міні лекторій «Тонкий лід»;
  • Усний журнал «Про це треба знати!»;
  • Виставка малюнків «Безпека життєдіяльності»;
  • Бесіда «Про правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, використання піротехнічних виробів»;
  • Інструктаж з БЖ здобувачів освіти під час зимових канікул;
  • Онлайн батьківські збори з тематики запобігання невиробничого травматизму серед дітей.

Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю і здоров’ю дитини. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.