Вітаємо призерів Всеукраїнської акції – конкурсу «Синиця чубата-птах року 2021»!

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів, виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Українське товариство охорони птахів провели щорічну природоохоронну акцію-конкурс «Синиця чубата-птах року 2021». У ході акції-конкурсу учні вивчили біологічні особливості різних видів птахів України, які потребують охорони, також було проведено масштабну природоохоронно-просвітницьку роботу. В цьому році участь в конкурсі взяли заклади освіти з 24 регіонів України. За рішенням журі визнано призерами природоохоронно-пропагандистської Всеукраїнської акції школярів та учнівської молоді «Синиця чубата – птах року 2021» та нагороджено грамотою Національного екологонатуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Українського товариства охорони птахів за кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни в рамках акції «Птах року 2021» учнів Новоселицького ліцею №1:

Колоса Олександра, учня 7-В класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецької області – ІІ місце;

Швець Юліану, ученицю 7-В класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецької області – ІІІ місце.

Також нагороджені подяками Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України керівники юннатівських робіт, які посіли призові місця, за високий професіоналізм, творчий підхід та формування екологічної свідомості учнів: Ковдриш А. М., Басараба А. В., вчителі Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецької області.

Пишаємось нашими учнями та їхніми керівниками, бажаємо подальших перемог в природоохоронних акціях!