Людина починається з добра

Живи, добро, звершай

Та нагородою за це не вимагай

Лише в добро і вищу правду віра

Людину відрізня від мавпи і від звіра

Хай оживає істина стара

Людина починається з добра

В. О. Сухомлинський залишив нам безцінний скарб – твори про добро. Сьогодні учні 2 – А класу Новоселицького ліцею № 1 провели онлайн урок доброти за оповіданням В. О. Сухомлинського «Добрі справи». До зустрічі приєдналася шкільний бібліотекар В.Д. Луник.  Познайомила діток з оповіданням «Добре слово». Учні уважно слухали та жваво обговорювали ситуації, висловлювали свої думки. В усі часи ця тема була і буде актуальною. Світ жорстокий, повний ненависті і розчарувань. Але сіяти добро – велика і почесна місія.

Другокласники підготовували оповідання «Суниці для Наталі», «Яблуко в осінньому саду». Переглянули презентацію, малювали малюнки до цих творів, обговорювали прислів’я про добрі справи. Складали асоціативний кущ до слова добро. Це милосердя, співчуття, щедрість, повага, уважність, добре слово. В кожному маленькому серці назавжди залишилося насіння доброти, посіяне добрим ласкавим словом і гарними справами. Тож давайте будемо завжди добрими для всіх,  хто нас оточує. Хто людям добре бажає, той сам його має.

Шкільний бібліотекар: Луник В.Д.

Класний керівник: Волканеско  С.І.