#медіаграмотний_урок

Сьогодні медіаграмотність і вміння критично осмислювати інформацію є навичками, необхідними сучасній людині. Ми живемо в інформаційному суспільстві, де кожного дня виникає потреба вірно орієнтуватися в різноманітних потоках повідомлень, захищати власні особисті дані та продукувати інформаційний контент. Особливу актуальність такі навички набувають для учнів, які потребують допомоги у критичному аналізі інформації.

17 лютого 2022 року проведено уроки з медіаграмотності у 7-В класі (вчитель хімії О. Петрова) та 10 класі (вчитель біології А. Басараба) Новоселицького ліцею №1.

Разом з учителями школярі переглянули відеоролики щодо медіаграмотності, а також  проговорили способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі. Ліцеїсти мали змогу продемонструвати набуті знання під час онлайнгри «Медіазнайко».

Такі заходи – це можливість акцентувати увагу дітей на питаннях медійної освіти, її покращення, а також вміння користуватися інформацією.