«Урок звитяги»

14 березня в Україні щороку відзначається День українського добровольця. Учні 10,11 класів та вчителі Захисту України Горбатюк В.Т. та Дисар Я.В. провели онлайн «Урок звитяги»,  метою якого було вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню турботи до учасників добровольчих формувань. Під час заходу учні ознайомилися з передумовами визначальної дати:  саме 14 березня 2014 року з Майдану Незалежності в місті Києві, одразу ж після завершення буремних подій, пов’язаних з Революцією Гідності, на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправилися перші добровольці, де почали підготовку до участі в боротьбі за територіальну цілісність України. Також переглянули відеоролики про українців, які в лавах об’єднаних націй перемогли агресора, про початок героїчного протистояння за Донецький аеропорт та  «Люди свободи. Євген Коновалець». В своєму серці кожна дитини дякує добровольцям за їх подвиг, готовність віддати своє життя заради незалежності та територіальної цілісності України.