Тиждень превентивного виховання та формування ЗСЖ у 6-Б

Здоров’я – найвища цінність у житті, тому що тільки будучи здоровими ми можемо радіти тому, що у нас є, і прагнути досягти того, чого у нас поки немає. На жаль, усвідомлення цього приходить в зрілому віці – тоді, коли часом вже неможливо виправити свої помилки і шкодувати про несерйозне ставлення до свого здоров’я в дитинстві і юності вже пізно.

Саме тому в рамках Тижня превентивного виховання та формування ЗСЖ шестикласники на виховній справі переглянули презентацію «Принципи здорового способу життя». Де дізналися що для того, щоб зберегти своє здоров’я, треба докладати неабияких зусиль, адже стан здоров’я людини залежить на 20 % від спадковості, на 10 % – від рівня розвитку медицини, на 20 % – від стану довкілля, на 50 % – від способу життя.

Учні дійшли висновку, що основними складовими здорового способу життя є:

раціональне харчування;

фізична активність і загартовування;

особиста гігієна;

відсутність шкідливих звичок (вживання алкоголю, наркотичних речовин, тютюнокуріння);

позитивні емоції;

інтелектуальний розвиток;

режим праці та відпочинку;

самоконтроль за станом здоров’я.

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою.

Класний керівник 6-Б класу                  Одажіу Росина Георгіївна