“Всесвітній день авіації і космонавтики”

День авіації та космонавтики відзначають 12 квітня в усьому світі. На думку науковців, космічний потенціал України надзвичайно високий, і наразі ракетно-космічна галузь є однією з провідних в українській економіці. Навіть під час кризи галузі вдається тримати виробництво на належному рівні.

Сьогодні у Новоселицькому ліцеї №1 було проведено ряд заходів в дистанційному форматі на тему «Українська авіація і космонавтика».

Діти переглянули цікаві відеоролики та презентації, фільми про першого космонавта України, героя України Леоніда Каденюка, про неоціненний внесок інших видатних українських вчених- авіаконструкторів у розвиток авіаційної та космічної галузей. Класоводи  організували онлайн-виставку малюнків учнів початкової школи «Українська авіація і космонавтика очима дітей».

Було неймовірно цікаво й пізнавально!

ЗДВР        А. Басараба